2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Łódzkie
  5. Pozostałe oferty pracy - Łódź
  6. Pozostałe oferty pracy - Górna
Dodane 09 maja 2024

Krawcowa poszukiwana - Dołącz do Naszego Małego Zespołu Krawieckiego!

Lokalizacja

Łódź, Górna

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy małą, ale dynamiczną pracownią krawiecką, specjalizującą się głównie w poprawkach i naprawach dopasowania odzieży. Nasz zespół składa się z pasjonatów, którzy dbają o zadowolenie klientów poprzez indywidualne podejście i staranną pracę. W związku z naszymi rosnącymi potrzebami poszukujemy krawcowej, która dołączy do naszej rodziny i pomoże nam utrzymać wysoki standard obsługi.

Obowiązki:

  • Wykonywanie różnorodnych poprawek i napraw dopasowania odzieży według wskazań klientów.

  • Skracanie i wydłużanie spodni, rękawów, oraz innych elementów ubrań.

  • Dopasowywanie odzieży do indywidualnych potrzeb klientów.

  • Naprawa uszkodzeń tkanin i elementów ubrań.

  • Utrzymywanie czystości i porządku w pracowni.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako krawcowa, szczególnie w obszarze poprawek i napraw.

  • Znajomość technik krawieckich i obsługi maszyn krawieckich.

  • Zdolność do pracy z różnymi rodzajami tkanin i materiałów.

  • Dokładność, precyzja oraz dbałość o szczegóły w wykonywanej pracy.

  • Zdolność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez zdobycie nowych umiejętności.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

  • Przyjazną atmosferę

Jeśli jesteś doświadczoną krawcową, gotową do pracy w małym, ale zgranych zespole, skontaktuj się z nami, przesyłając swoje CV lub dzwoniąc

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 917039078