2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Ochota
Dodane 22 maja 2024

Krawcowa / Poprawki Krawieckie / Pracownia Krawiecka

Wynagrodzenie

4 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Przyjmę Krawcową do Pracowni Krawieckiej znajdującej się przy pl. Zawiszy w Warszawie której głównym zadaniem będzie wykonywanie poprawek krawieckich damskich i męskich garniturów, sukienek i innych ubrań ze sklepów lub od osób prywatnych.

Zakres obowiązków:

  • realizacja poprawek krawieckich

  • obsługa klienta indywidualnego

Nasze wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku krawcowej - możliwość przyuczenia *

  • umiejętność szycia na stebnówce, podszywarce, overlocku, dziurkarce

  • dobra organizacja pracy

  • znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym

  • kreatywność

  • umiejętność pracy w zespole

  • wysoka motywacja do podjęcia pracy

  • odpowiedzialność i uczciwość

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7 - 18

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z bogatym portfolio klientów prywatnych i biznesowych

  • pracę w przyjaznym zespole

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki

  • zatrudnienie na pełen etat ( umowa o pracę )

  • możliwość rozwoju

    Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu -> Małgorzata - 60*******59

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 897146392