2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kraków
  6. Pozostałe oferty pracy - Czyżyny
Leroy Merlin Polska
Dodane 24 kwietnia 2024

Krawcowa - LEROY MERLIN - Kraków (Czyżyny)

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

OPIS

Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych należąca do ADEO, składającej się z 32 przedsiębiorstw, działających w 14 krajach. Oferujemy materiały budowlane, artykuły do majsterkowania, wystroju wnętrz i ogrodnictwa.

Jesteśmy różni i chcemy być różni. Na różnorodności Pracowników budujemy naszą markę. Jesteśmy Pracodawcą rów(ż)nych możliwości - niezależnie od tego kim jesteś, co robisz, ile masz lat czy posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności - czekamy na Ciebie.

Nasza firma to przyjazne miejsce pracy: rozwijamy ludzi, dajemy im samodzielność i możliwość podejmowania decyzji, doceniamy zaangażowanie, dzielimy się wspólnie wypracowanymi zyskami.

Od 2016 roku razem kibicujemy Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Opis stanowiska:

  • usługi krawieckie dla klientów sklepu;

  • szycie wzorników przeznaczonych na ekspozycję sklepu;

  • szycie dekoracji stołowych i okiennych;

  • fachowe doradztwo.

Jeżeli:

  • masz doświadczenie na podobnym stanowisku pracy;

  • dobrze organizujesz swoją pracę;

  • jesteś dokładna/y i systematyczna/y;

  • jesteś pomysłowa/y i kreatywna/y;

  • lubisz pracę z klientami.

    Oferujemy:

    • przyjazną atmosferę pracy;

    • elastyczną formę współpracy: umowa zlecenie lub samozatrudnienie;

    • pewność, że to co robisz ma dla nas znaczenie.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 905606994