2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Wilanów
Dodane 14 maja 2024

Krawcowa / konstruktor odzieży

Lokalizacja

Warszawa, Wilanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Miejsce: Atelier Sylvia, Warszawa Wilanów, ul. Królewicza Jakuba 78

Forma zatrudnienia: umowa o pracę,

Twój zakres obowiązków

  • Sztuka konstrukcji i kroju: wykonywanie ręcznej konstrukcji bazowej i modelowania  form zgodnie z indywidualnymi wymiarami Klientek (głównie suknie ślubne, wieczorowe, garnitury damskie);

  • Krojenie tkanin: modyfikowanie istniejących wzorów, form zgodnie z preferencjami Klientek i specyfikacjami projektu

  • Sztuka szycia: Umiejętność szycia na miarę, starannie dopasowując technologię szycia i wykończeń, z uwzględnieniem najnowszych trendów w krawiectwie

  • Spotkania z Klientami: umiejętność zdejmowania miary oraz uczestniczenie w miarach technicznych

  • Zachowanie wysokich standardów jakości: Zapewnienie, że każda stworzona kreacja spełnia najwyższe standardy jakości, zarówno pod względem materiałów, jak i wykonania

  • Zarządzanie czasem: Skuteczne zarządzanie czasem w celu dotrzymania ustalonych terminów dostarczenia gotowego produktu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku konstruktora odzieży damskiej (mile widziana specjalizacja w sukniach ślubnych, wieczorowych lub/i garniturach damskich)

  • Doświadczenie na stanowisku krawcowej z umiejętnością szycia sukien ślubnych, wieczorowych lub/i garniturów damskich

  • Znajomość różnych rodzajów tkanin i umiejętność pracy z nimi

  • Odpowiedzialność, zaangażowanie oraz dokładność (dbałość o szczegóły, estetyka pracy)

  • Samodzielność w wykonywanych obowiązkach

  • Dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy pod presją czasu

  • Motywacja do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności krawieckich

To oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, cały etat

  • Możliwość rozwoju i awansu

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Indywidualne podejście do potrzeb pracownika

  • Benefity pracownicze (owoce, kawa/herbata, słodycze, prezenty świąteczne)

  • Prywatna opieka medyczna Enel-med

  • Dodatkowe dni wolne w ciągu roku

  • Pracę od poniedziałku do piątku, w godz. 9:00 - 17:00

  • Pracę w przyjaznym, wspierającym i kreatywnym zespole

Praca w Atelier Sylvia różni się od korporacyjnych gigantów. Jesteśmy małym, zżytym zespołem o mentalności startupu. Wspieramy się nawzajem, ponieważ zależy nam na naszych współpracownikach, klientach i firmie. Od momentu powstania w 2017 roku, Atelier Sylvia działa z misją zdefiniowania luksusu jako świadomego, przemyślanego wyboru. Nasza założycielka i Dyrektor Kreatywna, Sylwia Romaniuk, stworzyła tę markę z głębokim podziwem dla kobiet, pasją do piękna i oddaniem sztuce mody.

Nasza misja polega na redefiniowaniu duchowości we współczesnym życiu poprzez oferowanie wielozmysłowych, unikalnych doświadczeń marki, które sprzyjają głębokiemu połączeniu z naturą i jej wrodzonym pięknem.

Nasza wizja to kultywowanie świata, w którym każdy może doświadczyć transformacyjnej mocy piękna i duchowości. Dążymy do stworzenia inkluzjiwnej globalnej społeczności, w której zrównoważony luksus oraz głęboka mądrość natury podnoszą ducha ludzkiego, sprzyjając harmonijnemu połączeniu między ludźmi a planetą.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wilanów
ID: 918190125