2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Mokotów
Dodane 29 kwietnia 2024

Krawcowa/dekorator kostiumów karnawałowych

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

ETERESHOP – firma, która od 10 lat produkuje kostiumy LED, lustrzane kostiumy i ekskluzywny sprzęt na koncerty i pokazy dla klientów z USA, Europy i całego świata.

Poszukujemy osób na stanowisko krawcowej do szycia kostiumów karnawałowych, który dołączy do naszego zespołu.

Kluczowe obowiązki obejmują:

  • Wszelkie prace, poprawki krawieckie.

  • Opracowywanie projektów.

  • Szkicowanie.

  • Wybór materiałów.

  • Opracowywanie szczegółów dekoracji kostiumów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w dekoracji kostiumów lub wykształcenie w zakresie projektowania kostiumów teatralnych i scenicznych.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Kreatywne myślenie i umiejętność realizacji pomysłów w sposób, odpowiadający opracowanemu szkicowi i koncepcji.

  • Poczucie piękna.

  • Samodzielności, odpowiedzialności i organizacji w wykonywaniu zadań.

Poszukujemy osoby, która będzie w stanie zaskoczyć nas swoimi wyjątkowymi pomysłami, tworząc i realizując niepowtarzalne wizerunki dla każdego kostiumu.

Jeśli jesteś gotowy na realizację ekstrawaganckich pomysłów w projektowaniu kostiumów, zapraszamy do naszego zespołu! Szczegółowe warunki płatności omawiane są podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 893171618