2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Dębniki
Ewa
Dodane 25 kwietnia 2024

Kraków - Specjalista ds. sprzedaży w salonie Orange

Wynagrodzenie

6 100 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Dębniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy handlowca do salonu telekomunikacyjnego w Krakowie (ul. Kapelanka 54).

Dołącz do nas, jeśli:

  • jesteś osobą komunikatywną i chcesz pracować z ludźmi

  • chcesz poznawać tajniki sprzedaży i chcesz się uczyć od najlepszych

  • rozwój jest dla Ciebie ważny

  • angażujesz się w to co robisz i podejmujesz inicjatywę

Twoje zadania:

  • sprzedaż i promowanie oferty Orange

  • realizacja indywidualnych celów sprzedażowych i jakościowych

  • obsługa i budowanie trwałych relacji z Klientami

  • posprzedażna obsługa abonentów Sieci Orange

 Korzyści płynące z pracy w GTI :

  • stabilna praca wraz z umową o pracę

  • składowe wynagrodzenia: podstawa - 4.600 zł brutto, po okresie wdrażania (maks. po 2 mc): 6.100 zł brutto, ponadto premie sprzedażowe - w zależności od wyników sprzedaży, dla tego salonu w ostatnim półroczu wypłacana premia na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży wynosiła średnio około 2.400 zł brutto miesięcznie, z potencjałem osiągnięcia lepszych wyników i wyższych premii

  • profesjonalne szkolenia i stały rozwój

  • korzystanie z najnowszych technologii

  • realny wpływ na wysokość wynagrodzenia

  • udział w licznych konkursach sprzedażowych

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Dębniki
ID: 912847967