2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kraków
  6. Pozostałe oferty pracy - Prądnik Biały
Dodane 25 kwietnia 2024

Kraków - nowe biuro / Praca od zaraz / poniedziałek - piątek

Wynagrodzenie

4 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Biały

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Cześć!

Czy masz talent do budowania relacji? Czy uwielbiasz pracować z ludźmi i znasz się na obsłudze klienta biznesowego? Jeśli tak, mamy dla Ciebie świetną propozycję! Szukamy właśnie kogoś takiego jak Ty na stanowisko Opiekuna Klienta Biznesowego.

U nas nie liczy się tylko doświadczenie, ale także entuzjazm i chęć do pracy w dynamicznym środowisku.

Twoje zadania:

  • Obsługa klientów biznesowych.

  • Budowanie relacji na długą metę poprzez zrozumienie ich potrzeb.

  • Pomoc w znalezieniu najlepszych rozwiązań dla naszych klientów.

  • Monitorowanie wyników i wprowadzanie usprawnień.

Czego oczekujemy:

  • Żebyś miał(a) wyczucie, co oznacza super obsługa klienta.

  • Umiejętności komunikacyjne na najwyższym poziomie.

  • Elastyczności i zdolności do pracy w zespole.

  • Otwartości na nowe wyzwania.

Co oferujemy:

  • Super zespół i atmosferę pracy, w której każdy się liczy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń. Elastyczne godziny pracy.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i dodatkowe benefity.

Jeśli chcesz być częścią naszej ekipy i pracować z nami nad budowaniem relacji z klientami biznesowymi, prześlij swoje CV na adres: [adres email]. Czekamy na Ciebie z niecierpliwością!

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Biały
ID: 911038942