2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Warmińsko-mazurskie
  6. Administracja, prace biurowe - Bratian
Dodane 14 maja 2024

Kosztorysant(ka)/Specjalista ds. ofertowania, inżynier budowlany

Lokalizacja

Bratian

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Firma Stalwest sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie wykonawstwa konstrukcji stalowych, budynków przemysłowych, elementów mostowych itp. na terenie całego kraju i Europy.

Aktualnie do naszego biura poszukujemy osoby na stanowisko:

Kosztorysant(ka)/Specjalista ds. ofertowania, handlowiec.

Poszukujemy osób z doświadczeniem oraz do przyuczenia.

Obowiązki:

·        analiza otrzymanej dokumentacji pod kątem sporządzania przedmiarów oraz kosztorysów,

·        sporządzanie przedmiarów na podstawie dokumentacji technicznej,

·        wycena i wykonanie kosztorysów inwestorskich oraz ofertowych z późniejszym kontaktem z klientem,

·        wysyłanie zapytań ofertowych do dostawców,

·        analiza ofert oraz kontakt z dostawcami i podwykonawcami.

Wymagania

·        wykształcenie techniczne lub w trakcie studiów,

·        doświadczenie na podobnym stanowisku (opcjonalnie),

·        umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

·        znajomość programu Autocad lub analogicznego,

·        dobra samoorganizacja,

·        odpowiedzialność,

·        sumienność,

·        wyjazdy służbowe.

Oferujemy

·        możliwość rozwoju w strukturach firmy,

·        udział w ciekawych projektach,

·        możliwość poszerzania wiedzy technicznej po przez szkolenia,

·        luźną atmosferę pracy,

·        zarobki adekwatne do zdobywanego doświadczenia.

Prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: biuro{at}stalwest.eu lub

Stalwest sp. Z o.o. 13-300 Bratian, ul.Olsztyńska 10 tel. 531 636 989.

Lokalizacja

Bratian,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Bratian
ID: 896647201