2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Zalasewo
Dodane 01 maja 2024

Kosztorysant wewnętrznych instalacji

Lokalizacja

Zalasewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

HYDRO-GAZ Swarzędz sp z o.o. sp.k.

Poszukuje pracowników na następujące stanowisko :

Kosztorysant wewnętrznych instalacji sanitarnych i klimatyzacyjnych

Miejsce pracy: Swarzędz-Zalasewo

Wymiar pracy: pełen etat

Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków

·        Zamówienia materiałowe, analiza konkurencyjności ofert

·       Wysyłanie zapytań ofertowych

·       tworzenie kosztorysów i budżetów

·       analiza konkurencyjności ofert

·      analizowanie dokumentacji projektowej, dokumentacji przetargowej

Nasze wymagania

·        Wskazane doświadczenie na budowie na stanowisku kosztorysanta branży instalacji wewnętrznych sanitarnych oraz wentylacji i klimatyzacji

·        Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność i rzetelność wykonywanych obowiązków

·        Wysoki poziom poczucia zawodowej odpowiedzialności i przynależności do firmy

·        Umiejętność pracy w zespole, pod presją czasu, komunikatywność i elastyczność

To oferujemy

·        Umowa o pracę

·        Realna możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

·        Możliwość nabycia doświadczenia pod okiem ekspertów

·        Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji

·        Niezbędne narzędzia pracy

Opis firmy

Firma HYDRO-GAZ Swarzędz Sp. z o.o. Sp.k. zajmuje się wykonaniem sieci i przyłączy wod-kan, gaz oraz wewnętrznych instalacji wod-kan, gaz i c.o. oraz wentylacji i klimatyzacji. Posiada bogatą bazę nowoczesnego sprzętu co czyni nas konkurencyjnymi na rynku.

CV prosimy składać na adres mailowy.

Lokalizacja

Zalasewo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Zalasewo
ID: 849743055