2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Siedlce
Dodane 23 maja 2024

Kosztorysant w Telekomunikacji

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jako Solutions 30 od 20 lat stawiamy sobie za priorytet ułatwienie wszystkim dostępu do nowych technologii. Codziennie dbamy o to, aby wszystko wokół Ciebie działało dokładnie tak, jak powinno. Nasza sieć ekspertów i inżynierów dostępna jest dla klientów w dziesięciu krajach europejskich. Od 2019 roku Solutions 30 działa również w Polsce poprzez sieć blisko 1000 pracowników oraz szeroką sieć podwykonawców.

Poznaj nasze wartości: Innowacja / Zaangażowanie / Zwinność / Przedsiębiorczość / Bliskość / Profesjonalizm

Solutions 30 jest liderem świadczonych usług na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania problemów technologicznych klientów, czyniąc to zarówno efektownie, jak i efektywnie.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KOSZTORYSANT

Twój zakres obowiązków:

  • Analiza specyfikacji rysunków technicznych pod względem kompletności;

  • Samodzielne wykonanie przedmiarów do wycen na podstawie dokumentacji projektowej;

  • Sporządzanie wycen, przedmiarów.

Nasze wymagania:

  • Dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

  • Dyspozycyjność, dokładność

  • Gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji

Mile widziane:

  • Wykształcenie techniczne (telekomunikacja, elektryczne, elektrotechnika, automatyka)

  • Znajomość programów do kosztorysowania

  • Uprawnienia budowlane w zakresie branży

Być może to rola właśnie dla Ciebie!

Szukasz innej formy współpracy, mniejszego wymiaru etatu? Niech to nie będzie przeszkodą.

Jeśli nasza propozycja wydaje Ci się interesująca, czekamy na kontakt!

Nasz proces rekrutacyjny:

1.     Wyślij nam swoje CV, na pewno je przeczytamy.

2.     Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, żeby krótko omówić najważniejsze kwestie.

3.     Spotkamy się na żywo lub on-line.

4.     Przekażemy Ci decyzję i informację zwrotną o wyniku rozmowy.

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 886757450