2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Małopolskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Kraków
  7. Zarządzanie sprzedażą - Nowa Huta
Biuro
Dodane 14 czerwca 2024

Kosztorysant (w dziale sprzedaży kominów przemysłowych)

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Nowa Huta

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Firma Lavaster Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko:

KOSZTORYSANT

(w dziale sprzedaży kominów przemysłowych oraz konstrukcji stalowych)

Widełki: 5000 – 8000zł brutto (umowa o pracę)

Zakres obowiązków:

  • Rejestracja i odpowiadanie na zapytania ofertowe od klientów firmy

  • Merytoryczna i techniczna analiza zapytań ofertowych

  • Kontakt z klientem na etapie pozyskiwania informacji technicznych, niezbędnych do prawidłowego przygotowania oferty.

  • Tworzenie kalkulacji dla ofert handlowych

  • Aktualizowanie bazy danych ofertowych, wprowadzanie i nadzorowanie kolejności zmian w ofertach

  • Ścisła współpraca z działem projektowym, technologicznym, produkcją

  • Pozyskiwanie ofert od podwykonawców komponentów i usług

  • Monitorowanie rynku, konkurencji oraz cen komponentów i surowców

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie (kierunkowe)

  • Znajomość technologii spawalniczej (normy i przepisy dotyczące budowy kominów będą dodatkowym atutem)

  • Doświadczenie w kosztorysowaniu projektów przemysłowych lub budowlanych

  • Znajomość zasad kalkulacji cen

  • Biegła obsługa komputera (w szczególności bardzo dobra znajomość MS Excel)

  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji projektowej

  • Praktyczna znajomość obsługi programu CAD

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Dokładność i dbałość o szczegóły, terminowość, umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (w tym terminologia techniczna) umożliwiająca swobodną komunikację z klientem zagranicznym

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer + telefon)

  • Bardzo dużą samodzielność działania

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Dofinansowanie do karty multisport

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Nowa Huta
ID: 920559496