2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Ostrów Mazowiecka
Dodane 29 maja 2024

Kosztorysant w branży budowlanej

Lokalizacja

Ostrów Mazowiecka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Intero Serwis sp. z o.o. poszukuje kosztorysanta ( mile widziane doświadczenie)

Obowiązki:

  • Sporządzanie kosztorysów budowlanych na etapie ofertowym i wykonawczym

  • Analiza dokumentacji projektowej i przetargowej

  • kalkulacja kosztów robót budowlanych

  • Współpraca z innymi działami firmy oraz podwykonawcami

  • Monitorowanie realizacji budżetu projektów budowlanych

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie min. średnie ( preferowane budownictwo lub pokrewne)

  • Znajomość oprogramowania do kosztorysowania ( np. NORMA)

  • Dobra znajomość MS EXcel

  • Znajomość aktualnych cen materiałów i usług budowlanych

  • Skrupulatność, rzetelność, dokładność

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole

Jak aplikować:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami

Lokalizacja

Ostrów Mazowiecka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ostrów Mazowiecka
ID: 920034032