2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Warszawa
  6. Budowa / remonty - Ochota
Dodane 26 kwietnia 2024

Kosztorysant - sektor Hospitality (mieszkania PRS, hotele)

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne kosztorysowanie na podstawie analizy projektów: koncepcyjnego, budowlanego, wykonawczego oraz przeprowadzanych wizji lokalnych;

  • analizowanie dokumentacji projektowej;

  • przedmiarowanie robót;

  • analiza rynku wykonawców i dostawców, organizowanie przetargów, negocjowanie cen usług oraz materiałów.

  • uczestniczenie w wizjach lokalnych;

  • uczestnictwo w bezpośrednich negocjacjach z inwestorem i wykonawcami prac;

  • dokonywanie oceny jakościowej ofert wychodzących do Klientów poprzez weryfikacje ofert przygotowanych przez Specjalistów, zadawanie pytań kontrolnych, wprowadzenie zmian;

  • przygotowanie analiz na potrzeby Klientów dla wybranych przedsięwzięć celem weryfikacji założeń w odniesieniu do planowanej inwestycji,

  • współpraca z pozostałymi działami wewnątrz Grupy celem efektywnego przygotowania wycen;

  • poszukiwanie rozwiązań zamiennych w ramach value engineering.

Nasze wymagania

  • oczekiwane wykształcenie wyższe, techniczne: budownictwo, inżynieria środowiska;

  • roczne doświadczenie w ofertowaniu (mieszkania, hotele)

  • umiejętności kreatywnego myślenia w zakresie rozpakietowania zakresu prac i analizy podwykonawców;

  • wiedza w zakresie procesu projektowo – budowlanego;

  • bardzo dobra znajomość programów AutoCad oraz MS Excel;

  • umiejętności analityczne, sumienność, rzetelność, obowiązkowość.

To oferujemy

  • możliwość wnikliwego poznania procesu inwestycyjnego w oparciu o najwyższe standardy, jakimi są wytyczne RICS;

  • system premiowy oparty o efekty pracy;

  • elastyczne godziny pracy;

  • atmosferę pracy opartą na zaufaniu, wzajemnym zrozumieniu i szacunku;

  • kafeteryjny system benefitów (opiekę medyczną i kartę Multisport do wyboru);

  • dowolność formy zatrudnienia;

  • możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie zarządzania kosztami;

  • wspólne aktywności sportowe i wyjścia okolicznościowe;

  • szkolenia w ramach Akademii Technicznej Reesco.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 897108648