2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Małopolskie
  5. Inżynieria - Kraków
  6. Inżynieria - Podgórze
Dodane 23 maja 2024

kosztorysant robót budowlanych

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Biuro projektowe Marzec Budownictwo z Krakowa zatrudni na stanowisko kosztorysant robót budowlanych / asystent kosztorysanta robót budowlanych

Zakres obowiązków:

- wykonywanie przedmiarów robót

- wykonywanie kosztorysów inwestorskich

- wykonywanie specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót

- bieżąca współpraca z projektami branżowymi

Wymagania:

- wykształcenie budowlane / architektoniczne (co najmniej inżynier)

- znajomość programów kosztorysowych branżowych - NORMA, BIMESTIMATE / inne

- umiejętność pracy z dokumentacją projektową

- mile widziane doświadczenie w wykonawstwie robót