2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Lubelskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Lublin
Dodane 09 maja 2024

Kosztorysant-Projektant stolarki aluminiowej

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Fabryka Okien SPECTRUM Sp. z o.o. Lublin ul. Ceramiczna 4

poszukuje kandydata na stanowisko: Kosztorysant-Projektant stolarki aluminiowej (z doświadczeniem lub do przyuczenia)

Opis stanowiska:

  • sporządzanie kosztorysów realizacji projektów

  • projektowanie konstrukcji aluminiowych

  • współpraca z działem produkcji w zakresie rozwiązywania problemów technicznych i technologicznych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (budownictwo) – warunek niezbędny

  • umiejętność obsługi programu AutoCad

  • znajomość zasad przedmiarowania

  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji projektowej

  • zaangażowanie oraz umiejętność organizacji pracy własnej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • miłą atmosferę pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesyłanie CV.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji powyższego procesu rekrutacji i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04).”

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 679896583