2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Dolnośląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Prawików
Dodane 29 kwietnia 2024

Kosztorysant Produkcji - Inżynier Produkcji

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Prawików

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Szacował/a koszty wykonywanych produktów

  • Brał/a czynny udział w opracowywaniu koncepcji całych projektów

  • Uczestniczył/a w doradztwie najkorzystniejszych rozwiązań produkcyjnych

  • Wspomagał/a bieżące prace w firmie

Nasze wymagania

  • Studiów inżynierskich lub magisterskich w obszarze: zarządzania i inżynierii produkcji, inżynierii materiałowej, mechaniki i budowy maszyn, mechatroniki lub pokrewnych

  • Dobrej znajomości rysunku technicznego

  • Znajomości programów: 2D (typu AutoCad), 3D (typu Inventor) oraz MS Office

  • Zarządzania czasem oraz koordynacji działań w ramach prowadzonego zadania

  • Odpowiedzialności za wstępne ustalenia projektowe

  • Sumienności w wykonywaniu obowiązków oraz kreatywności w rozwiązywaniu problemów

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego oraz/lub niemieckiego na poziomie komunikacyjnym

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę

  • Doświadczenie w pracy z dużymi projektami

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Ciekawą i twórczą pracę w młodym i dynamicznym zespole

Benefity

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

  • Ubezpieczenie na życie

  • Spotkania integracyjne

  • Służbowy telefon d użytku prywatnego

  • Kawa / herbata

  • Napoje

  • Parking dla pracowników

Lokalizacja

Prawików,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Prawików
ID: 845280704