2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Śląskie
  5. Inżynieria - Bielsko-Biała
Dodane 07 maja 2024

Kosztorysant instalacji HVAC i sanitarnych

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy do naszego zespołu osoby, która zajmie się następującymi zadaniami:

Kosztorysowanie, zakupy:

  • Przygotowywanie ofert cenowych do realizacji inwestycji- instalacji HVAC
  • Czytanie i weryfikacja dokumentacji projektowej,
  • Wykonanie lub weryfikacja przedmiaru robót,
  • Uzgodnienie z Kierownikiem oraz wybór oferowanej technologii wykonywanych robót,
  • Wyjaśnianie związane z błędami w dokumentacji z Zamawiającym,
  • Pozyskanie aktualnych cen materiałów do wyceny, weryfikacja poprawności ofert dostawców
  • Pozyskanie wycen usług obcych do kontraktu,
  • Przygotowanie oferty i uzyskanie weryfikacji od przełożonego.
  • Budowanie, aktualizowanie i systematyzowanie bazy cen materiałów i usług zewnętrznych
  • Prowadzenie przejrzystej i uporządkowanej dokumentacji ofertowej.
  • Dbanie o relacje z kontrahentami

Obsługa budowy:

  • Przygotowanie planu i harmonogramu dostaw materiałów i robót
  • Ustalenie warunków dostawy, negocjacja warunków dostawy
  • Koordynacja i kontrola przebiegu (terminowość, kompletność) dostaw na budowę
  • Prowadzenie korespondencji związanych z kontraktem; prowadzenie pełnej dokumentacji budowy, wykonywanie dokumentacji powykonawczej red- correct
  • Zamawianie materiałów u dostawców

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie min. Średnie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość branży instalacyjnej- HVAC
  • umiejętność organizacji własnej pracy i prowadzenia rozmów handlowych,
  • zdolność pracy pod presją czasu
  • łatwość nawiązywania kontaktów i prowadzenia rozmów
  • znajomość pakietu MS Office,
  • mile widziana podstawowa znajomość programów typu CAD lub/i programy do kosztorysowania
  • Prawo jazdy kat B

Oferujemy:

  • stabilną pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • świadczenia dodatkowe (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe)
  • ścieżkę rozwoju zawodowego

Praca w Bielsku-Białej

Prosimy o przesyłanie CV przez formularz OLX z dopiskiem Kosztorysant.

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 777048734