2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Wrocław
  6. Budowa / remonty - Śródmieście
Dodane 05 kwietnia 2024

Kosztorysant Budowlany / oferta pracy / Wrocław

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla naszego klienta, generalnego wykonawcy, jednej z najszybciej rozwijających się firm w regionie w obszarze budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego, cieszącej się bardzo dobrą renomą zarówno wśród inwestorów, jak również na rynku pracy, szukamy kandydata na stanowisko:

Kosztorysant Budowlany.

Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków:

  • Kalkulacja i sporządzanie kosztorysów w obszarze budownictwa: przemysłowego, mieszkaniowego i kubaturowego

  • Wnikliwa weryfikacja przygotowanych kosztorysów pod kątem prawidłowości

  • Analiza dokumentacji technicznej

Wymagania pracodawcy:

  • Wykształcenie o profilu budowlanym - techniczne lub wyższe

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze sporządzania kosztorysów budowlanych

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel

  • Samodzielność w działaniu

Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem, uzależnione od posiadanego doświadczenia

  • Pakiet benefitów pozapłacowych: dofinansowanie do zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe

  • Nowoczesne narzędzia pracy – wiemy jak ważne są komfortowe warunki pracy oraz sprzęt na którym pracujesz

  • Zależy nam, żebyś mógł poszerzać swoją wiedzę i umiejętności – dbamy o rozwój naszych pracowników, zapewniając wsparcie, dopasowane szkolenia i kursy.

  • Ważne dla nas są rozwój osobisty i firmy, poprzez ciągłe doskonalenie i budowę renomy marki

  • Pracę w przyjaznym zespole nastawionym na współpracę, a nie rywalizację.

Administratorem danych jest ILLUSTRO Doradztwo S.C. z siedzibą w Opole 45-131, Cygana 4. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Więcej informacji dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się pod linkiem https: //illustro.pl/polityka-prywatnosci/

KRAZ: 6257

Praca Wrocław, Praca Dolnośląskie, budownictwo, budowlanka, inżynier, inżynier budownictwa, majster budowy, inwestycje budowlane, kosztorysant

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 902686461