2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Wypędy
Dodane 25 kwietnia 2024

Kosztorysant budowlany

Lokalizacja

Wypędy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Pilar-Rail Sp. z o.o. specjalizująca się w robotach kolejowych oraz ziemnych w związku z przystąpieniem do nowych realizacji poszukuje pracowników na stanowisko:

Kosztorysant budowlany (torowy)

Zakres obowiązków:

  • Analiza dokumentacji projektowej wielobranżowej pod względem kompletności - -

  • Sporządzanie przedmiarów i kosztorysów robót budowlanych na podstawie wycen własnych oraz podwykonawców

  • Wysyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców i aktywne nadzorowanie spływu ofert

  • Przygotowanie ofert zgodnie z zapytaniem i dokumentacją

    Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo)

  • Umiejętność przygotowywania przedmiarów; (również na podstawie dokumentacji budowlanej)

  • znajomość programów pakietu MS Office, AutoCAD

    Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w Polskiej firmie

  • atrakcyjne warunki finansowe

  • szkolenia podnoszące kompetencje

  • niezbędne do pracy narzędzia

    Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Wypędy,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wypędy
ID: 914449156