2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Kujawsko-pomorskie
  5. Budowa / remonty - Bydgoszcz
Dodane 21 maja 2024

kosztorysant branża sanitarna

Wynagrodzenie

6 000 - 6 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma RAFMONT SP. Z O.O. z siedzibą w Bydgoszczy, która zajmuje się wykonaniem instalacji sanitarnych zatrudni na umowę o pracę:

KOSZTORYSANT

 Wymagania:

  •       odpowiednie kwalifikacje potwierdzone świadectwem lub stażem pracy, zapraszamy również osoby kończące studia

  •       odpowiedzialność za wykonaną pracę

  •       komunikatywność

  •       umiejętność pracy w zespole

  •       zdolność koncentracji, podzielność uwagi

  •       dobra organizacja pracy

Obowiązki:

  •       wykonywanie kosztorysów instalacji sanitarnych zgodnie z projektem

  •       umiejętność czytania rysunku technicznego

  •       prowadzenie koniecznej dokumentacji

Oferujemy:

  •         stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  •         pracę w przyjaznym zespole

  •         narzędzia niezbędne do pracy

Szczegóły oferty przedstawimy podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Mile widziani studenci lub osoby kończące studia.

Prosimy o składanie CV na adres e-mailowy: biuro małpa rafmont kropka com lub złożyć osobiście w siedzibie firmy pod adresem: ul. Smoleńska 60, 85-833 Bydgoszcz.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 919782691