2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Wieruszów
Paulina
Dodane 13 czerwca 2024

Kosztorysant - branża budowlana

Lokalizacja

Wieruszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Malik Development to polska spółka wykonawczo-deweloperska. Zajmujemy się wykonywaniem własnych inwestycji deweloperskich jak i świadczeniem usług dla inwestorów prywatnych oraz publicznych. Działamy na terenie Wieruszowa oraz okolicznych miast.

Szukamy kandydata na stanowisko: Kosztorysant

Miejsce pracy: Wieruszów

Twój zakres obowiązków:

  • Analiza dokumentacji projektowej

  • Przygotowywanie szczegółowych kosztorysów i ofert

  • Wykonywanie przedmiarów

  • Pozyskiwanie i analizowanie ofert od podwykonawców i dostawców

  • Prowadzenie negocjacji z podwykonawcami i dostawcami

  • Udział w wizjach lokalnych

  • Współpraca z kierownikiem budowy

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w sporządzaniu wycen i kosztorysów

  • Znajomość obsługi programu Norma

  • Dobra znajomość obsługi MS Excel

  • Umiejętność pracy w środowisku CAD

  • Samodzielność i inicjatywa w pracy

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

  • Doświadczenie w kontraktowaniu inwestycji

  • Umiejętności negocjacyjne

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Satysfakcjonujące warunki zatrudnienia adekwatne do doświadczenia i umiejętności

  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kwalifikacji

  • Zatrudnienie w firmie z ugruntowaną pozycją

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

Lokalizacja

Wieruszów,

Łódzkie

Łódzkie, Wieruszów
ID: 920307124