2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Konin
Romgos
Dodane 10 czerwca 2024

kosztorysant - atrakcyjne wynagrodzenie

Lokalizacja

Konin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

ROMGOS Grupa to jedna z najbardziej dynamicznych spółek gazowniczych w kraju. Od lat zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji na rynku budownictwa energetycznego i przemysłowego, aktualnie rozszerzając działalność o budownictwo ogólne oraz odnawialne źródła energii.

W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Kosztorysant

Miejsce pracy: Konin (woj. wielkopolskie), Poznań lub Wrocław

Zakres obowiązków:

  • analiza dokumentacji przetargowej ( SWZ, PFU, dokumentacji projektowej );

  • sporządzanie przedmiarów i kosztorysów, w branży technologicznej, budowlanej, instalacyjnej;

  • dystrybucja zapytań ofertowych do dostawców i podwykonawców;

  • pozyskiwanie ofert od dostawców i podwykonawców, sporządzanie tabel porównawczych;

  • udział w wizjach lokalnych;

  • udział w negocjacjach handlowych z dostawcami i podwykonawcami;

  • sporządzanie umów/zleceń na materiały i prace podwykonawcze;

  • kontrola dokumentacji materiałowej;

  • tworzenie i realizacja planu zakupów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne;

  • doświadczenie przy sporządzaniu przedmiarów i kosztorysów w branży budowlanej, mechanicznej, instalacyjnej;

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej;

  • umiejętność pracy z pakiecie MS Office ( Word, Excel );

  • umiejętność pracy z oprogramowaniem CAD, Norma Expert;

  • umiejętność pracy pod presją czasu;

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;

  • ogólna znajomość przepisów prawa budowlanego, rozporządzeń oraz norm branżowych;

  • znajomość rynku z zakresu dostawców materiałów budowlanych, instalacyjnych i firm wykonawczych;

  • prawo jazdy kat. B;

  • zaangażowanie, rzetelność i odpowiedzialność.

Mile widziane

  • znajomość zagadnień z zakresu PZP;

  • umiejętność tworzenia harmonogramów w programie MS Project.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;

  • pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole;

  • ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, pakiet multisport;

Lokalizacja

Konin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Konin
ID: 919490943