Przejdź do głównej części
Dodaj ogłoszenie
Dodane 24 września 2024

Kosztorysant, asystent kosztorysanta - branża budowlana

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

RMS Kosztorysy to firma świadcząca usługi generalnym wykonawcom, inwestorom oraz biurom projektowym. W naszym portfolio posiadamy wielomilionowe inwestycje ze wszystkich sektorów budownictwa. Poszukujemy osoby, która szybko uczy się nowych rzeczy lub z doświadczeniem w zakresie kosztorysowania. Stawiamy na uczciwość, luźną atmosferę i odpowiedzialną pracę. Biuro znajduje się przy ul. Jagiellońskiej 88 w Warszawie.

Poszukujemy osób z doświadczeniem oraz do przeszkolenia.

Obowiązki:

  • Sporządzanie przedmiarów na podstawie dokumentacji technicznej.

  • Analiza dokumentacji pod kątem technologii oraz ryzyka.

  • Wycena kosztorysów inwestorskich oraz ofertowych.

  • Analiza ofert od dostawców i podwykonawców.

  • Analiza modeli BIM.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (opcjonalnie).

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie/magisterskie lub w trakcie studiów.

  • Umiejętność analizowania dokumentacji technicznej.

  • Znajomość programu Norma (opcjonalnie).

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.

  • Dobra organizacja i planowanie pracy (terminowość).

  • Dbanie o odpowiednie standardy jakości opracowań.

Oferujemy

  • Możliwość rozwijania wiedzy technicznej na podstawie wielu inwestycji, w których bierzemy udział.

  • Rozwój w strukturach firmy.

  • Udział w czołowych inwestycjach.

  • Wsparcie zespołu.

  • Wdrożenie w wewnętrzne standardy jakości.

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Zarobki adekwatne do zdobywanego doświadczenia.

Do aplikacji zapraszamy za pośrednictwem OLX.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 813502865