2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Mazowieckie
  6. Rehabilitacja i masaż - Warszawa
  7. Rehabilitacja i masaż - Wilanów
Dodane 28 kwietnia 2024

Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris zatrudni masażystkę

Lokalizacja

Warszawa, Wilanów

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Inny, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Poszukujemy Masażystki do Kosmetycznego Instytutu Dr Irena Eris w Wilanowie

Dr Irena Eris to renomowana marka w dziedzinie kosmetologii i pielęgnacji skóry, znana z wysokiej jakości produktów oraz profesjonalnych usług kosmetycznych i medycyny estetycznej. Nasze instytuty oferują klientom kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne, relaksacyjne masaże oraz innowacyjne rozwiązania w dziedzinie kosmetologii

Lokalizacja: Wilanów

Opis stanowiska: obecnie poszukuje doświadczonej Masażystki do naszego zespołu. Poszukujemy osoby, która ma pasję do pracy z ludźmi i posiada umiejętności w różnorodnych technikach masażu.

Obowiązki:

  • Wykonywanie różnorodnych technik masażu, w tym relaksacyjnego, leczniczego, głębokiego, sportowego itp.

  • Ocena potrzeb klientów i dostosowywanie zabiegów do ich indywidualnych preferencji i potrzeb.

  • Zapewnienie wysokiej jakości usług masażu.

  • Utrzymywanie czystości i porządku w pomieszczeniach do masażu.

  • Edukowanie klientów na temat korzyści zdrowotnych masażu i zaleceń dotyczących dalszej pielęgnacji.

Wymagania:

  • Wykształcenie lub certyfikat w dziedzinie masażu.

  • Doświadczenie w pracy jako Masażystka, mile widziane.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne.

  • Pozytywne nastawienie i chęć pomocy klientom w osiągnięciu relaksu i odprężenia.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w przyjaznym i profesjonalnym środowisku pracy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjne systemy premiowe.

Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o przesłanie CV Dołącz do nas i pomóż naszym klientom odnaleźć spokój i odprężenie!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wilanów
ID: 914995920