2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pozostałe w Zdrowie
  5. Pozostałe w Zdrowie - Łódzkie
  6. Pozostałe w Zdrowie - Łódź
  7. Pozostałe w Zdrowie - Śródmieście
Dodane 23 maja 2024

Kosmetolog z doświadczeniem

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy Kosmetologa do pracy w gabinecie kosmetologicznym w centrum łodzi

Wymagane wykształcenie kosmetologiczne.

Twoje zadania:

Zatrudniona osoba musi aktywnie działać w mediach społecznościowych, znać trendy w kosmetologii, dbać o aktywną sprzedaż i obsługę klienta

Co oferujemy ?:

  • system wynagrodzeń: podstawa + prowizja

  • Praca 140 h w miesiącu

  • umowę zlecenie,po okresie próbnym możliwość UoP

  • pracę w miłej atmosferze

  • szkolenia i ciągły rozwój

Szukamy osoby, która:

  • jest osobą otwartą na prace z klientem

  • posiada doświadczenie zawodowe jako kosmetolog (masaże relaksacyjne, peelingi ciała, masaże antycellultowe) pracowała na sprzęcie tj Endermologia Integral/Icoone/Lasery do epilacji /Fale Radiowe

  • wykonywała zabiegi na twarz tj oczyszczanie wodorowe, mezoterapia mikroigłowa a także pracowała na markach tj Peel Mission, Vagheggi, Apis

  • kreatywną, posiadająca zdolności i umiejętności sprzedażowe

  • dyspozycyjna i gotowa do pracy w systemie zmianowym oraz w soboty

Mile widziane umiejętności masaż kobido

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 855307161