2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Dolnośląskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Kudowa-Zdrój
Dodane 22 kwietnia 2024

Kosmetolog/Masażysta w Instytucie SPA w Kudowie-Zdrój

Lokalizacja

Kudowa-Zdrój

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy do pracy w renomowanym Instytucie SPA w Hotelu Verde Montana w Kudowie-Zdrój osoby na stanowisko:

KOSMETYCZKA/MASAŻYST(A/KA)

Opis stanowiska:

  • organizacja i dbałość o ład, porządek na stanowisku pracy zgodnie z przepisami BHP i wymogami sanitarnymi

  • wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej twarzy i ciała oraz kosmetyki upiększającej

  • wykonywanie zabiegów z zakresu pielęgnacji kończyn górnych i dolnych

  • dobór i sprzedaż kosmetyków

  • praca w niepełnym wymiarze pracy, głównie w weekendy i święta

Wymagania:

  • umiejętności z zakresu wykonywania zabiegów na twarz lub masaży (mile widziane umiejętności z zakresu obydwu dziedzin)

  • dobra organizacja pracy

  • zaangażowanie oraz chęć rozwoju

  • dyspozycyjność oraz zaangażowanie (praca w święta oraz weekendy)

  • umiejętność pracy z klientem

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętności radzenia sobie z presją czasu i zadań oraz dobrej organizacji pracy

  • chęci długofalowej współpracy

  • dobrego nastawienia i uśmiechu

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie, w prestiżowym Instytucie SPA (praca głównie w weekendy)

  • atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy zlecenie bądź B2B

  • pracę w miłej atmosferze,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • możliwość zakwaterowania i wyżywienia.

Osoby zainteresowane proszę o przysyłanie CV.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Proszę o załączenie w CV zgody na przetwarzanie danych RODO:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji przez GRUPĘ ŁAPAJ Sp. z o.o. Sp.j. z siedzibą w Kudowie-Zdroju, zgodnie z postanowieniami. Oświadczam, że zapoznałem/am się z Zasadami Przetwarzania Danych z dnia 25 maja 2018 r. dostępnymi na stronie internetowej www.verdemontana.pl i akceptuję ich postanowienia. Pozostaję świadomy/a, że mogę w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych we wskazanym powyżej celu.

Lokalizacja

Kudowa-Zdrój,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Kudowa-Zdrój
ID: 906217118