2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Świętokrzyskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Starachowice
Dodane 24 kwietnia 2024

Kopista offsetowy/CTP

Lokalizacja

Starachowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy firmą z blisko 30-letnim doświadczeniem, jako liderem rynku poligraficznego oferujemy stabilność oraz możliwości rozwoju.

Kopista CTP

Miejsce pracy: Starachowice, ul. Bema 2C

Zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za poprawne i zgodne ze standardami jakościowymi firmy wykonywanie form drukowych:

  • naświetlanie i staranne sprawdzanie płyt CTP z uwzględnieniem materiałów porównawczych, karty zadania i zawartości,

  • kontrolowanie i bieżące korygowanie parametrów procesu naświetlania,

  • decydowanie o dopuszczeniu płyt do druku, zgodnie z normami jakości i/lub w uzgodnieniu z Liderem Zespołu.

Poszukiwane kompetencje:

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera,

  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym ciągłym, 4-brygadowym (warunek konieczny),

  • spostrzegawczość, dokładność, skrupulatność i sumienność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,

  • mile widziana znajomość programów graficznych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie,

  • przyjazną atmosferę w pracy - mówimy sobie na “Ty” :)

  • współpracowników, na których można liczyć,

  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, ścieżka awansu),

  • transport dla pracowników z Kielc, Ostrowca Świętokrzyskiego i Skarżyska - Kamiennej,

  • atrakcyjne benefity:

    • darmową, prywatną opiekę medyczną,

    • ubezpieczenie na życie i NNW,

    • świadczenie świąteczne,

    • stołówkę pracowniczą i dofinansowanie do posiłków,

    • wczasy pod gruszą,

    • dofinansowanie do karty sportowej,

    • darmowe kursy językowe,

  • doskonałe zaplecze socjalne w miejscu pracy,

  • odzież roboczą oraz usługę prania,

  • parking dla pracowników.

Złóż aplikację bezpośrednio przez stronę: www.walstead-ce.com/career/job-offers/#517

lub zadzwoń. Opowiemy Ci o szczegółach oferty.

Dziękujemy wszystkim Kandydatom i informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Starachowice,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Starachowice
ID: 904842846