2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Wielkopolskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Poznań
  7. Zarządzanie sprzedażą - Winiary
Dodane 23 kwietnia 2024

Koordynynator projektu - produkcja i wyposażenie meblowe hoteli

Wynagrodzenie

7 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Winiary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Gladius Meble hotelowe zatrudni osobę na stanowisko kordyntora projektu. Przyjmiemy osobę, która nie boi się nowych wyzwań, osobę pracowitą, obowiązkową, z dobrą organizacją pracy. Miesięczne szkolenie obejmie wszystkie obszary działalności firmy. Począwszy od kontaktów z klientami, przez tworzenie ofert, aż do organizacji dostaw. Nasze biuro znajduje się na Sołaczu. Pracujemy od godziny 8 do 16. Płaca 5000 netto plus premia od sprzedaży, stała umowa o pracę. Mile widziane doświadczenie w pracy w branży meblowej. Zapraszamy do kontaktu przez OLX - zgłoszenia tylko poprzez przesłanie CV.

Zakres obowiązków:

• Tworzenie ofert cenowych w oparciu o dokumentację projektową,

• Telefoniczna, mailowa obsługa klienta oraz spotkania z klientami na terenie Polski i Europy

• Przygotowanie oraz nadzorowanie realizacji projektów w zakresie logistycznym oraz kosztowym

• Organizacja transportów,

• Prowadzenie negocjacji, kontraktowanie i nadzór nad pracą podwykonawców,

• Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie (w szczególności dokumenty księgowe)

• Szybkie reagowanie i znajdowanie rozwiązań na pojawiające się problemy zgodnie z aktualnymi potrzebami przedsiębiorstwa

• Fakturowanie

• Obsługa posprzedażowa

Wymagania

• Obsługa programów pakietu office w szczególności excell oraz outlook

• Analityczne myślenie

• Znajomość zagadnień z branży meblowej oraz wyposażenia wnętrz

• Umiejętność czytania rysunków technicznych

• Dobra organizacja pracy na samodzielnym stanowisku

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Winiary
ID: 913977364