2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Stare Miasto
Dodane 09 kwietnia 2024

Koordynatorka zespołu rekruterów w gastro

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowaKadra kierownicza

Od zaraz potrzebna osoba do koordynowania pracy zespołu rekruterów w branży gastro.

Zakres obowiązków:

  • generowanie raportów

  • generowanie wyników rekrutacyjnych zespołu

  • współpraca ze wszystkimi działami w firmie

Wymagamy:

  • doświadczenia w rekrutacji idealnie w branży gastro

  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem

  • znajomości technik rekrutacji, narzędzi

  • gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań

  • pracę w oparciu o umowę

  • wynagrodzenie w formie podstawy i prowizji

  • pracę w trybie hybrydowym

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 910550692