2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Całowanie
Dodane 23 kwietnia 2024

Koordynatorka/Koordynator ds. księgowości i kadr

Lokalizacja

Całowanie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Multy Home jest nowoczesnym przedsiębiorstwem oferującym artykuły ogrodowe oraz użytku domowego stworzone w 100% z recyklingu. Przetwarzamy aż 2,5 miliona opon rocznie, by stworzyć produkty zarówno ekologiczne jak i funkcjonalne. Działamy od ponad 30 lat na rynku kanadyjskim, a od 2017 roku prężnie rozwijamy się w Polsce. Naszym głównym celem jest tworzenie produktów przyjaznych środowisku, które są zgodne z najnowszymi trendami. Jakość i trwałość to główne cechy naszego asortymentu. 100% naszych produktów produkowanych jest w oparciu o gumę i polipropylen pozyskiwane z recyclingu. Dbamy o zadowolenie Klientów, którzy korzystając z naszej oferty jednocześnie współdzielą ideę dbania o planetę.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / miejscowość Całowanie

Opis stanowiska:

  • Wystawianie faktur sprzedaży

  • Obsługa systemu obiegu dokumentów

  • Koordynacja współpracy z zewnętrzna firmą naliczającą płace

  • Rozliczanie delegacji

  • Koordynacja dokumentacji dotyczącej środków trwałych

  • Wsparcie menadżerów w zakresie naliczania premii miesięcznych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, najlepiej w obszarze księgowości

  • Język angielski komunikatywny w mowie i piśmie

  • Znajomość MS Office

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze księgowości

  • Wysoka kultura osobista

  • Silna motywacja do osiągania wyznaczonych celów

  • Energia, bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność

  • Rzetelność i odpowiedzialne podejście do pełnionych obowiązków

  • Mile widziana znajomość systemu Comarch

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • inspirującą, pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie

  • umowę o pracę

  • stabilność zagwarantowaną dużą spółką macierzystą o profilu międzynarodowym

  • możliwość szkolenia i rozwoju

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Multy Home Europe Sp. z o. o.  z siedzibą w Całowanie 111B, 05-480 Karczew w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Multy Home Europe Sp. z o. o.  z siedzibą w Całowanie 111B, 05-480 Karczew danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Multy Home Europe Sp. z o.o. z siedzibą w Całowanie 111B, 05-480 Karczew. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Całowanie,

Mazowieckie

Mazowieckie, Całowanie
ID: 912137796