2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Pomorskie
  6. Wsparcie techniczne - Gdynia
  7. Wsparcie techniczne - Redłowo
Dodane 26 kwietnia 2024

Koordynator zleceń serwisowych- Dispatcher

Lokalizacja

Gdynia, Redłowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Firma z 20 letnim doświadczeniem w branży telekomunikacyjnej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi zleceń serwisowych- Dispatcher

Miejsce pracy: Polska/Niemcy – praca zdalna

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, A OTRZYMASZ:

·         atrakcyjne wynagrodzenie,

·         pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze,

·         narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,

·         możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych

·         umowa o pracę, umowa zlecenie.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW TO :

·         obsługa zleceń serwisowych on-line w języku niemieckim,

·         kontakt z Klientami drogą telefoniczną oraz mailową,

·         obsługa procesu realizacji zleceń serwisowych,

·         aktywna współpraca z zespołem oraz innymi działami w firmie.

OCZEKUJEMY OD CIEBIE:

·         swobodne porozumiewanie się w języku niemieckim (warunek konieczny),

·         znajomość języka polskiego lub angielskiego,

·         komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej,

·         umiejętności obsługi pakietu MS Office

·         dyspozycyjność.

O NAS:

Jesteśmy firmą współpracującą z jednym z największych dostawców usług w zakresie infrastruktury światłowodowej w Niemczech.

Obejmuje to działania związane z planowaniem, usługi inżynieryjne, prowadzeniem tras światłowodowych oraz prace montażowe i konserwacyjne w tym zakresie. Ponadto oferujemy naszym klientom zindywidualizowane realizacje zadań.

Nasze kompetencje opierają się na dwudziestoletnim doświadczeniu w zakresie usług teletechnicznych oraz sieci światłowodowych. Stawiamy na doświadczenie naszych pracowników na wszystkich etapach łańcucha projektu.

Współpracujemy ramię w ramię z wieloletnimi partnerami przy realizacji projektów na dużą skalę. Każdego roku z naszymi pracownikami realizujemy ponad 1000 km tras światłowodowych i ponad 5000 przyłączy domowych FTTH. Ponadto otwieramy nowe, przyszłościowe obszary biznesowe w obszarach infrastruktury energetycznej, jakim jest energia odnawialna.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami i spełniasz powyższe oczekiwania, nie zwlekaj, wyślij swoje CV podając w temacie wiadomości nazwę stanowiska,

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Redłowo
ID: 810282908