2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Mazowieckie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Warszawa
  7. Zarządzanie sprzedażą - Mokotów
Ola
Dodane 30 kwietnia 2024

Koordynator Zespołu Wsparcia Sprzedaży

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie pracy podległego zespołu odpowiedzialnego za umawianie spotkań dla sieci sprzedaży,

  • Wsparcie w codziennych zadaniach - motywowanie, planowanie i organizacja pracy,

  • Odpowiedzialność za uzupełnianie kalendarza spotkaniami w wyznaczonym regionie Polski,

  • Rozbudowa zespołu - udział w spotkaniach rekrutacyjnych,

  • Monitorowanie i udoskonalanie jakości prowadzonych rozmów telefonicznych,

  • Inicjowanie i wdrażanie rozwiązań zwiększających efektywność pracy zespołu,

  • Komunikacja z Klientem w przypadku sytuacji kryzysowych,

  • Cykliczne raportowanie do Managera Działu Wsparcia Sprzedaży oraz na potrzeby Zarządu.

Nasze wymagania

  • Sukcesy w sprzedaży i doświadczenie w zarządzaniu zespołem 1 rok,

  • Orientacja na cel oraz osiąganie wyznaczonych KPI,

  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,

  • Dobra organizacja pracy własnej i zespołu oraz umiejętność ustalania priorytetów,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Znajomość branży OZE - mile widziana (jeśli jednak to dla Ciebie nowy obszar, nie obawiaj się - wprowadzimy Cię :))

To oferujemy

  • Stabilne zarobki – podstawa oraz jasny i przejrzysty system premiowy,

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów, dużą swobodę i przestrzeń na samodzielne działanie,

  • Realny wpływ na budowanie własnego zespołu,

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Kartę Multisport,

  • Zajęcia z j. angielskiego w ramach godzin pracy,

  • Możliwość wynajęcia samochodu na preferencyjnych warunkach,

  • Zniżki na usługi firmowe.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 912214326