2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podkarpackie
  6. Administracja, prace biurowe - Rzeszów
Dodane 22 maja 2024

Koordynator zespołu sprzątającego

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Jesteś pełen energii i gotów podejmować nowe wyzwania? Marzysz o pracy, która pozwoli Ci rozwijać umiejętności z zakresu zarządzania? Jeśli tak, to jesteśmy dokładnie tym, czego szukasz!

Stanowisko: Koordynator zespołu sprzątającego

Miejsce Pracy: Rzeszów

Co możesz zyskać, dołączając do naszego zespołu:

  • wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia,

  • umowę o pracę lub współpracę B2B,

  • sprzęt niezbędny do pracy (laptop, telefon, samochód służbowy),

  • prywatną opiekę medyczną LuxMed,

  • ubezpieczenie grupowe NNW od PZU,

  • lekcje języka angielskiego,

Twoje obowiązki na tym stanowisku to:

  • zarządzanie pracą zespołu sprzątającego,

  • dbałość o wysoką jakość świadczonych usług,

  • kontakt bezpośredni, telefoniczny i mailowy z klientami,

  • ustalanie grafików dla zespołu sprzątającego,

  • rekrutacja personelu,

  • pilnowanie dokumentacji kadrowej,

Nasze oczekiwania:

  • minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i innych,

  • prawo jazdy kat. B,

  • znajomość j. angielskiego (mile widziana).

Czekamy na Twoją aplikację!

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 920098244