2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Legnica
Dodane 25 kwietnia 2024

koordynator zespołu operacji magazynowych

Wynagrodzenie

3 650 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Koordynator/-ka Zespołu Operacji

Opis stanowiska:

  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania magazynu oraz kontrolowanie stanów magazynowych

  • zapewnienie właściwego oznakowania magazynu zgodnie z procesami

  • zarządzanie pracą podległego zespołu pracowników

  • nadzorowanie procesu przyjmowania przesyłek od kurierów

  • raportowanie operacji magazynowych

  • nadzór nad weryfikacją przesyłek pod kątem opakowania, wagi, wymiarów

  • nadzór nad terminowym załadunkiem i rozładunkiem frachtów

  • przeprowadzanie inwentaryzacji oraz skanowanie przesyłek

  • weryfikowanie danych wprowadzanych do systemu oraz weryfikowanie statusów

Czego potrzebujemy od Ciebie?

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • dyspozycyjności praca w systemie zmianowym

  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem

  • bardzo dobrych umiejętności planowania, organizacji pracy własnej i pracy zespołu

  • znajomości pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • samodzielności i umiejętności pracy pod presją czasu

  • doświadczenia w firmach kurierskich, spedycyjnych lub logistycznych – mile widziane

  • mile widziane uprawnienia na wózki

Co oferujemy:

  • pracę w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne premie, adekwatne do Twojego zaangażowania

  • możliwość rozwoju w ramach struktury firmy

  • stabilną pracę w firmie, która jest liderem na rynku

  • możliwość poszerzenia swoich kompetencji oraz zdobywania nowych

  • pracę w zgranym i doświadczonym zespole

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 910981869