2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Wielkopolskie
  6. Logistyka - Konin
Dodane 05 kwietnia 2024

Koordynator Zespołu Operacji Magazynowych

Lokalizacja

Konin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania magazynu oraz kontrolowanie stanów magazynowych

  • zapewnienie właściwego oznakowania magazynu zgodnie z procesami

  • zarządzanie pracą podległego zespołu pracowników

  • nadzorowanie procesu przyjmowania przesyłek od kurierów

  • raportowanie operacji magazynowych

  • nadzór nad weryfikacją przesyłek pod kątem opakowania, wagi, wymiarów

  • nadzór nad terminowym załadunkiem i rozładunkiem frachtów

  • przeprowadzanie inwentaryzacji oraz skanowanie przesyłek

  • weryfikowanie danych wprowadzanych do systemu oraz weryfikowanie statusów

Nasze wymagania

  • dyspozycyjności pracujemy od poniedziałku do soboty

  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem

  • umiejętności planowania, organizacji pracy własnej i pracy zespołu

  • znajomości pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • samodzielności i umiejętności pracy pod presją czasu

  • otwartości na zmiany, komunikatywności

Mile widziane

  • mile widziane uprawnienia na wózki unoszące/UDT oraz​

  • znajomość język angielski na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce - lidera w oferowaniu nowoczesnych usług logistycznych

  • Rozwój i realizację projektów o globalnym zasięgu

  • Nieformalną atmosferę i zgrany zespół.

Lokalizacja

Konin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Konin
ID: 891075724