2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Lubelskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Lublin
Dodane 30 kwietnia 2024

Koordynator Zespołu Call Center

Wynagrodzenie

5 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalnaKadra kierowniczaRekrutacja online

Jesteś liderem, który potrafi inspirować? Lubisz gdy każdy dzień przynosi nowe wyzwania? Cenisz sobie komunikację na najwyższym poziomie i jesteś gotowy na osiąganie ambitnych celów? Jeśli tak, to właśnie Ciebie szukamy!

W naszej firmie będziesz miał okazję nie tylko zarządzać zespołem, który jest sercem naszych operacji telefonicznych, ale również wprowadzać innowacyjne rozwiązania, które realnie wpływają na wyniki i satysfakcję klientów.

Twój zakres obowiązków:

  • Koordynowanie pracy podległego zespołu odpowiedzialnego za obsługę kampanii klientów,

  • Wsparcie w codziennych zadaniach - motywowanie, planowanie i organizacja pracy,

  • Odpowiedzialność za realizacje celów miesięcznych,

  • Rozbudowa zespołu - prowadzenie spotkań rekrutacyjnych,

  • Monitorowanie i udoskonalanie jakości prowadzonych rozmów telefonicznych,

  • Inicjowanie i wdrażanie rozwiązań zwiększających efektywność pracy zespołu,

  • Komunikacja w przypadku sytuacji kryzysowych,

  • Cykliczne raportowanie.

Nasze wymagania:

  • Sukcesy w sprzedaży i doświadczenie w zarządzaniu zespołem 1 rok,

  • Orientacja na cel oraz osiąganie wyznaczonych KPI,

  • Samodzielność w działaniu i nastawienie na cel

  • Dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,

  • Poprawna organizacja pracy własnej i zespołu oraz umiejętność ustalania priorytetów,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

Oferujemy:

  • Realny wpływ na budowanie własnego zespołu,

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów, dużą swobodę i przestrzeń na samodzielne działanie,

  • Pracę w stałych godzinach

  • Bieżące wsparcie doświadczonego Managera

  • Firmowy laptop oraz słuchawki

  • Praca na pełen etat

  • Rekrutacja 100% zdalna, bez konieczności wychodzenia z domu

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 914014930