2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Warszawa
  6. Sprzątanie - Śródmieście
Dodane 10 maja 2024

Koordynator w firmie sprzątającej Warszawa

Wynagrodzenie

3 500 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Firma sprzątająca zatrudni koordynatora - pracownika operacyjnego.

Jesteśmy aktywnie rozwijającą się firmą z branży usługowo-handlowej. Świadczymy usługi profesjonalnego utrzymania czystości już od ponad dwudziestu lat. Działamy na terenie Warszawy. Posiadamy stałe portfolio Klientów, którzy obdarzają nas zaufaniem. Nasz Zespół tworzą profesjonaliści, dla których sprzątanie to nie tylko praca, ale i pasja. Dbamy o każdy detal i przykładamy ogromną wagę do jakości świadczonych przez nas usług, dlatego też do naszego zespołu poszukujemy Koordynatora Serwisu Sprzątającego, który wesprze nasze działania.

Zakres obowiązków:

  • Nadzór, planowanie, organizacja i codzienna kontrola prac ekip sprzątających,

  • Organizowanie zastępstw

  • Czynne reagowanie na wszelkie dostrzeżone niedociągnięcia związane ze stanem czystości;

  • Rozdzielanie rejonów do sprzątania wśród zespołu;

  • Zgłaszanie wszelkich usterek technicznych występujących w obiekcie do działu administracji oraz monitorowanie ich stanu do momentu zamknięcia zgłoszenia;

  • Kontrola stanów magazynowych wszelkich materiałów, akcesoriów i sprzętów należących do ekip sprzątających;

  • Zamawianie i ewidencja środków czystości, maszyn, zakupów niezbędnych do realizacji kontraktu;

  • Dostawy zamówionych środków czystości i higienicznych do obsługiwanych obiektów

  • Drobne prace naprawcze sprzętu na obiektach;

  • Cykliczne przeprowadzanie inwentaryzacji stanów magazynowych;

  • Kontrola sprzętu i akcesoriów do sprzątania oraz ścierek oddawanych i zwracanych z pralni;

  • Szkolenie i wdrażanie pracowników,

  • Reprezentowanie i dbanie o interesy firmy.

  • Zarządzanie dokumentacją pracowniczą (grafiki, rozliczenia);

  • Współpraca z pozostałymi działami firmy;

    Wymagania:

  • prawo jazdy kategorii B, dodatkowym atutem będzie samochód służbowy

  • dobra organizacja pracy- efektywne zarządzanie czasem;

  • umiejętność kierowania zespołem

  • asertywność;

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem serwisu sprzątającego;

  • samodzielność;

  • duża dyspozycyjność

  • mile widziana znajomość języka rosyjskiego / ukraińskiego

  • mile widziana własna JDG

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie;

  • możliwość rozwoju i podniesienia kwalifikacji;

  • szkolenie wstępne;

  • elastyczny czas pracy (1/2 etatu)

  • 3-miesięczny okres próbny w oparciu o umowę zlecenie,

  • samochód służbowy na czas dostaw

    Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 917365794