2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Katowice
  6. Sprzątanie - Śródmieście
Dodane 03 kwietnia 2024

Koordynator w firmie sprzątającej

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Firma sprzątająca poszukuje odpowiedzialnej i zaangażowanej osoby na stanowisko Koordynatora ds. utrzymania czystości na terenie Katowic/Zabrza/Sosnowca, pełny etat.

Zakres obowiązków na stanowisku:

- kontrola jakości czystości w obiektach na terenie Zabrza, Sosnowca, Katowic i bliskich okolic

- organizacja rekrutacji

- koordynowanie szkoleń pracowników

- wdrażanie nowych pracowników do samodzielnej pracy

- wdrażanie prac u nowych klientów

- zarządzanie pracownikami we wskazanych obiektach

- bieżąca obsługa klienta w zakresie czystości i pomocy doraźnej

- organizacja zastępstw w przypadku choroby lub urlopu pracowników, tworzenie grafików

- zamawianie chemii do obiektów z zachowaniem wskazanych estymacji i budżetów

- rozwiązywanie problemów związanych z zarządzaniem operacyjnym – przy wsparciu kierownictwa

- poszerzanie wiedzy na temat środków chemicznych i technologii sprzątania

- dowożenie chemii do obiektów

- dbanie o pozytywne relacje z kontrahentami

- dbanie o pozytywny i profesjonalny wizerunek firmy

Wymagania dla oferowanego stanowiska:

- wykształcenie minimum średnie lub min. 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu personelem sprzątającym - wymóg konieczny

- język polski na poziomie zaawansowanym

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub/i doświadczenie w pracy w firmie sprzątającej

- dbanie o zachowanie wysokiej prezencji, schludności i profesjonalnego wyglądu

- czynne prawo jazdy kat.B

- gotowość do pracy w niestandardowych godzinach

-  obsługa programów takich jak arkusze google, exel, word,  crm czy aplikacji monitorującej pracę    pracowników

- dyspozycyjność

- zaświadczenie o niekaralności

Jakiej osoby szukamy:

- samodzielnej oraz zaangażowanej w powierzone zadania

- elastycznej

- uważnej i dokładnej

- otwartej i energicznej

- posiadającej umiejętności analityczne, interpersonalne oraz przywódcze

- posiadającej umiejętności związane z planowaniem i zarządzaniem czasem pracy

- potrafiącej pracować pod presją

-  posiadającej umiejętności związane z delegowaniem zadań, monitoringiem postępów i oceną efektów

Co oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie

- umowę o pracę

- narzędzia do samodzielnej pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 838868667