2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Bielany
Dodane 21 maja 2024

Koordynator w Dziale Inwestycji

Lokalizacja

Warszawa, Bielany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Amberline Sp. z o.o. w Kołobrzegu , producent ślusarki aluminiowej i stolarki pvc poszukuje pracownika na stanowisko KOORDYNATORA W DZIALE INWESTYCJI W woj. Mazowieckim

Miejsce pracy: Województwo Mazowieckie, głównie Warszawa

 Zadania na stanowisku:

·         Odbiory zamontowanych okien od podwykonawców (montażystów)

·         Koordynacja dostaw i montażu okien

·         Nadzór nad montażem okien i współpraca z GW i Inwestorem

 Wymagania :

·         Znajomość branży budowlanej

·         Umiejętność czytania projektów

·         Obsługa AutoCAD

·         Preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku/ w branży

·         Prawo jazdy kat.B

·         Odpowiedzialność, sumienność

 Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Umowę o pracę

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych obowiązków

  • Przyjazną atmosferę w dynamicznie rozwijającym się zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego

 Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Amberline sp. z o.o. z siedzibą w Kołobrzegu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Administratorem danych jest AMBERLINE sp. z o.o. z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. K. Kolumba 20. Dane gromadzimy dla potrzeb rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne , lecz niezbędne w uczestniczeniu w procesie rekrutacyjnym. Informujemy o przysługującym prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bielany
ID: 919856443