2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad seniorami i chorymi
  5. Opieka nad seniorami i chorymi - Pomorskie
  6. Opieka nad seniorami i chorymi - Gdańsk
  7. Opieka nad seniorami i chorymi - Brzeźno
Dodane 12 kwietnia 2024

Koordynator Usług Opiekuńczych (GDAŃSK)

Lokalizacja

Gdańsk, Brzeźno

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

OPIS:

Fundacja Agencji Służby Społecznej w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Koordynatora ds. Rozliczeń Usług Opiekuńczych do oddziału w Gdańsku odpowiedzialnej za realizowanie prac wspomagających pracę koordynacji pracowników terenowych Oferta jest skierowana do osób po kierunkach: pedagogika, psychologia, praca socjalna, ratownik medyczny, terapeuta zajęciowy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• pomoc w obsłudze prac bieżących związanych z zatrudnieniem pracowników terenowych,

• kierowanie pracowników terenowych do osób objętych usługami na terenie miasta Gdańsk, w sytuacjach nagłych (tj. np. choroba pracownika terenowego) skierowanie w zastępstwie innego pracownika w celu zachowania ciągłości realizacji usług u podopiecznych objętych usługami,

• monitorowanie realizacji usług społecznych zgodnie z zleconym zakresem usług,

• przeprowadzanie z osobami objętymi usługami społecznymi rozmów dotyczących realizacji usług przez pracownika skierowanego na dyżur (wywiad środowiskowy),

  • z w razie gdyby zaistniała konieczność wykonywanie usług opiekuńczych w zastępstwie stałego opiekuna.

• prowadzenie spraw pracowniczych,

• wykonywanie obowiązków związanych z obiegiem dokumentów,

• obsługa urządzeń biurowych, kserowanie i kompletowanie dokumentacji,

• obsługa telefoniczna klientów,

• obsługa pracowników terenowych w siedzibie biura

WYMAGANIA:

• komunikatywność, skrupulatność, odpowiedzialność oraz zaangażowanie,

• umiejętność współpracy w grupie

• znajomość pakietu MS Office (w szczególności Word, Excel),

• umiejętność samodzielnej i efektywnej organizacji czasu pracy,

• wysokie poczucie odpowiedzialności,

• mile widziane doświadczenie w na podobnym stanowisku pracy

OFERUJEMY:

• stabilne warunki zatrudnienia

program wdrożenia, zapewniający szybką adaptację w miejscu pracy

• pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu: 60*******91, 66*******65

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Brzeźno
ID: 878612816