2. Praca
  3. Energetyka
  4. Odnawialna
  5. Odnawialna - Wielkopolskie
  6. Odnawialna - Dobczyn
Dodane 22 kwietnia 2024

Koordynator sprzedaży/ doradca techniczno- handlowy

Lokalizacja

Dobczyn

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Praca zdalna

Jesteśmy firmą działającą od 2014 w branży instalacyjnej. Specjalizujemy się w instalacjach odnawialnych źródeł energii i nowoczesnych instalacji grzewczych.

Zależy nam na wysokich standardach sprzedaży oraz profesjonalnej obsłudze klienta, dlatego do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

doradca techniczno- handlowy/ koordynator sprzedaży

Zakres obowiązków:

  • odbywanie spotkań z klientami indywidualnymi - przeprowadzanie audytów,

  • aktywna, praca w terenie,

  • obsługa otrzymywanych leadów od firmy,

  • przygotowanie wycen i ofert na podstawie naszych baz,

  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych rozwiązań,

  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,

  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,

Nasze wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • wiedza techniczna i bardzo dobra znajomość branży odnawialnych źródeł energii,

  • dobra organizacja pracy,

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami,

  • samodzielność, komunikatywność, zdolności negocjacyjne, wysoka kultura osobista,

  • prawo jazdy kat. B,

  • mile widziana własna działalność gospodarcza,

  • pozytywne nastawienie

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagradzania uzależniony od posiadanych kwalifikacji,

  • wsparcie techniczne i wdrożeniowe,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • odpowiedzialną i ciekawą pracę w zgranym zespole,

Dlaczego Enerb?

  • Nasze usługi wykonujemy kompleksowo — od wykonania instalacji, kończąc na uzyskaniu dofinansowania oraz serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

  • Posiadamy własne ekipy montażowe,

  • Oferujemy wachlarz usług i produktów (pompy ciepła, fotowoltaika, rekuperacja, kolektory słoneczne, pompy do C.W.U,

  • Posiadamy krótkie terminy realizacji - do 14 dni od momentu podpisania umowy

  • Oferujemy sprzęt klasy PREMIUM,

  • Zajmujemy się wszelkimi formalnościami związanymi z Zakładem Energetycznym,

  • Dedykowany zespół do obsługi dokumentów do uzyskania dotacji – klient nie musi się tym zajmować osobiście,

  • Specjalizujemy się w instalacjach domowych,