2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Mazowieckie
  6. Spedycja - Radom
Dodane 16 kwietnia 2024

Koordynator/Spedytor

Wynagrodzenie

6 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukuję Drugiej osoby do pracy na stanowisku spedytor/koordynator do obsługi floty własnej i spedycyjnej.

Praca w okolicy Radomia

Obowiązki:

samodzielna organizacja transportów własnych Klijentów wraz z monitorowaniem całego przebiegu zlecenia od Załadunku do Rozładunku

aktywne pozyskiwanie nowych zleceń transportowych

monitorowanie transportów i terminów dostaw

handel ładunkami

kontakt z kierowcami , nadzorowanie czasu pracy

pozyskiwanie nowych kontrahentów

dbałość o dobrą współpracę

Wymagania:

doświadczenie minimum 1 rok w branży transportowej

swobodna komunikacja w języku polskim i języku angielskim

znajomość obsługi giełd transportowych

umiejętność pracy pod presją i w sytuacjach kryzysowych

odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa + system prowizyjny

umowa o pracę

Po więcej informacji proszę dzwonić na podany numer telefonu : 60*******52

“Aplikując na powyższe stanowisko wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę Stępień Sp. Z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 912203471