2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Bladowo
Dodane 25 kwietnia 2024

Koordynator Serwisu / Pracownik administracyjny

Lokalizacja

Bladowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jeśli jesteś osobą ambitną, energiczną, mającą cel, otwartą na nowe doświadczenia w rozwijającej się firmie branży stolarki aluminiowej, to zapraszamy do złożenia aplikacji

Zakres obowiązków:

Przyjmowanie, zlecanie oraz koordynowanie prac serwisowych i montażowych.

Planowanie grafików prac terenowych pracowników serwisu.

Przygotowanie ofert serwisowych.

Zapewnienie prawidłowego obiegu i jakości, danych, dokumentów oraz zgłoszeń w systemie.

Identyfikowanie potrzeb klientów w zakresie obsługi reklamacyjnej, kierowanie zapytań telefonicznych i e-mailowych.

Ocena problemów klientów i przedstawianie zaleceń dotyczących ich rozwiązania.

Zapewnianie każdemu klientowi niezbędnego wsparcia, przekazywanie bieżącej informacji o statusie zgłoszeń reklamacyjnych.

Raportowanie z działań serwisowych.

Archiwizacja dokumentów.

Prace administracyjne.

Nasze wymagania:

Mile widziane wcześniejsze doświadczenie administracyjne.

Samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu.

Biegła znajomość pakietu Microsoft Office, w tym Microsoft Word i Microsoft Excel.

Umiejętność dotrzymywania terminów i wielozadaniowość przy wykonywaniu różnorodnych czynności.

Umiejętność organizacji pracy własnej.

Komunikatywność.

Co oferujemy:

Zatrudnienie na umowę o pracę po okresie próbnym.

Pracę opartą na zaufaniu, z bardzo dużą samodzielnością oraz elastycznością.

Możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym i doświadczonym zespole.

Szkolenia.

Narzędzia pracy: komputer, telefon służbowy.

Pracę w przyjaznym i pomocnym zespole.

Praca stacjonarna, biurowa.

Lokalizacja

Bladowo,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bladowo
ID: 914439031