2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Warszawa
  6. Montaż i serwis - Ursus
Dodane 01 maja 2024

Koordynator serwisu / Młodszy asystent serwisu wykonawczego

Wynagrodzenie

5 300 - 6 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursus

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres obowiązków:

Planowanie i organizacja prac serwisowych

Nadzór nad pracami serwisowymi – monitorowanie postępu prac serwisowych, przekazywanie informacji klientowi o ich postępach

Regularny kontakt z klientami i współpraca czy prace serwisowe są wykonywane w sposób zgodny z ich oczekiwaniami

Współpraca z magazynem części zamiennych -zamawianie komponentów na zlecenia

Wsparcie dla zespołu serwisantów i klientów

Raportowanie prowadzonych prac – prowadzenie obiegu dokumentów serwisowych prowadzenie zestawień finansowych zleceń

Wymagania pracodawcy:

Doświadczenie w branży chłodniczej

Wykształcenie min. średnie

Zdolność logicznego myślenia

Samodzielność i dokładność w powierzonych obowiązkach

Łatwość nawiązywania kontaktów

Umiejętności utrzymania wysokich standardów obsługi klienta

Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

umowę o pracę + premie w zależności od zaangażowania i wyników pracy,

interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,

możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach (liczne szkolenia),

stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności

karta multisport.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursus
ID: 914148299