2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Dolnośląskie
  6. Logistyka - Wałbrzych
Dodane 15 kwietnia 2024

Koordynator Serwisu Kurierskiego - Inpost

Lokalizacja

Wałbrzych

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Inpost Oddział Wałbrzych poszukuje osoby na stanowisko Koordynator Serwisu Kurierskiego.

Miejsce pracy: ul. Ogrodowa 14, Wałbrzych

Praca zmianowa: 05.00 - 13:00, 12:00-20:00, dodatkowo dyżury w niektóre soboty

Twój zakres obowiązków

  • planowanie tras kurierskich

  • dbanie o zapewnienie odpowiedniej obsady tras kurierskich

  • ustalanie i kontrolowanie harmonogramów zadań

  • koordynowanie i monitorowanie pracy kurierów (w tym tras kontrolnych)

  • koordynowanie podjęć w podległym obszarze

  • raportowanie wyników serwisu kurierskiego oraz dbanie o to, by były one jak najlepsze

  • dbanie o najwyższą jakość usług świadczonych przez nasz zespół

Nasze wymagania

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • doświadczenie w firmach kurierskich, spedycyjnych lub logistycznych

  • bardzo dobre umiejętności planowania, organizacji pracy własnej i pracy zespołu

  • łatwość w odnajdywaniu się w nowych sytuacjach

  • chęć do pracy i poznawania nowych rzeczy

  • samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • pracę w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce

  • możliwość rozwoju w ramach struktury firmy

  • stabilną pracę w firmie, która jest liderem na rynku

  • możliwość poszerzenia swoich kompetencji oraz zdobywania nowych

  • warunki pracy:

    • 2 miesiące - umowa zlecenie, wynagrodzenie 3800 zł netto

    • po 2 miesiącach umowa o pracę, wynagrodzenie 4500 zł netto + premia + dodatkowo płatne dyżury sobotnie

    Aplikacje prosimy przesyłać przez portal OLX.

Lokalizacja

Wałbrzych,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wałbrzych
ID: 868836553