2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Dolnośląskie
  6. Spedycja - Jelenia Góra
  7. Spedycja - Centrum
Dodane 10 czerwca 2024

Koordynator Serwisu Kurierskiego

Wynagrodzenie

5 300 - 6 150 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jelenia Góra, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Firma JB Trans Sp. z o.o. (partner firmy kurierskiej InPost) - oddział w Jeleniej Górze przy ul. Meblowej 7 zatrudni Koordynatora Serwisu Kurierskiego.

Twój zakres obowiązków:

*planowanie tras kurierskich

*dbanie o zapewnienie odpowiedniej obsady tras kurierskich

*ustalanie i kontrolowanie harmonogramów zadań

*koordynowanie i monitorowanie pracy kurierów

*koordynowanie podjęć w podległym obszarze

*nadzorowanie procesu przyjmowania przesyłek od kurierów

*raportowanie wyniki serwisu kurierskiego oraz dbanie o to, by były one jak najlepsze

*dbanie o najwyższą jakość usług świadczonych przez nasz zespół

Nasze wymagania:

*czynne prawo jazdy kat. B

*dyspozycyjność - praca w systemie zmianowym

*doświadczenie w firmach kurierskich, spedycyjnych lub logistycznych (mile widziane)

*doświadczenie w zarządzaniu kurierami/kierowcami (mile widziane)

*bardzo dobre umiejętności planowania, organizacji pracy własnej i pracy zespołu

*nastawienie na profesjonalną obsługę klienta

*łatwość w odnajdywaniu się w nowych sytuacjach

*chęć do pracy i poznawania nowych rzeczy

*samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

*stabilne zatrudnienie (współpraca na podstawie umowy o pracę)

*pracę w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce

*atrakcyjne premie, adekwatne do Twojego zaangażowania

*stabilną pracę w firmie, która jest liderem na rynku

*możliwość poszerzenia swoich kompetencji oraz zdobywania nowych

*partnerską współpracę, która jest dla nas największą wartością

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV za pośrednictwem formularza olx.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Inpost zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: dz. u. z 2002r. nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jelenia Góra, Centrum
ID: 691000962