2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Poznań
  7. Administracja, prace biurowe - Szczepankowo
Dodane 02 maja 2024

Koordynator serwisu klimatyzacji i wentylacji

Wynagrodzenie

4 300 - 5 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Szczepankowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

HOLDER to dostawca rozwiązań z zakresu klimatyzacji i wentylacji. Od 20 lat nasza firma zapewnia kompleksową obsługę  w zakresie projektowania, sprzedaży, montażu i serwisu układów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych na terenie całego kraju. Swoją markę zbudowaliśmy na profesjonalizmie, terminowości oraz umiejętności dostosowania się do potrzeb kontrahentów.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

 Zadania:

  • Koordynowanie prac ekip serwisowych z całej Polski

  • Przygotowywanie dokumentacji w tym protokołów z napraw

  • Pomoc zdalna przy diagnozowaniu awarii

  • Zamawianie części zamiennych

  • Przygotowywanie wycen prac serwisowych dla klientów

  • Zamówienia części

Wymagania:

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

  • Umiejętność współpracy z serwisantami

  • Mile widziana wiedza techniczna w zakresie urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych

  • Dobra organizacja pracy

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do wyjazdów delegacyjnych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Pomoc osób technicznych poszczególnych producentów urządzeń

  • Szkolenia branżowe

  • Samochód służbowy do dyspozycji w godzinach pracy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Szczepankowo
ID: 914189442