2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Brusy
Dodane 17 kwietnia 2024

Koordynator robót instalacji sanitarnych- klimatyzacje, wentylacje

Lokalizacja

Brusy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma IGIS poszukuje do swojego zespołu koordynatora robót instalacyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat.B

Opis Stanowiska:

Koordynowanie inwestycji, zarządzanie pracownikami wykonującymi zlecone prace, rozliczanie i nadzorowanie ich pracy. Uczestniczenie w rozliczaniu kosztów inwestycji.

Zapewniamy pracę na podstawię umowy o pracę i dostęp do podstawowych narzędzi pracy.

Wysokość wynagrodzenia ustalona będzie po okresie próbnym adekwatnie do zaangażowania.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00

Lokalizacja

Brusy,

Pomorskie

Pomorskie, Brusy
ID: 724472784