2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Katowice
  6. Pozostałe oferty pracy - Śródmieście
Dodane 13 czerwca 2024

Koordynator Regionalny – sektor cleaningowy

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Czysty Efekt to nowoczesna spółka w obszarze dystrybucji i usług dla przemysłu działająca w strukturze jednej z największych polskich grup kapitałowych. Specjalizujemy się w utrzymaniu czystości w obiektach dla przemysłu lekkiego, ciężkiego oraz spożywczego. Sprzątamy biura i biurowce, a także świadczymy usługi specjalistyczne. Jesteśmy firmą sprzątającą, dla której ważne jest środowisko i jego ochrona.

To niezwykle ekscytujący moment, aby stać się częścią naszego zespołu, ponieważ mamy ambitne plany rozwojowe na najbliższe lata. Zapraszamy Cię do naszego zespołu, jeśli lubisz uczestniczyć w ambitnych przedsięwzięciach i jesteś gotowa/y na szybki rozwój.

Wyróżniają nas nowoczesne podejście do biznesu, wysoka kultura pracy i zaangażowany zespół – dlatego warto do nas dołączyć!

Zakres obowiązków:

  • Utrzymywaniu bieżących kontaktów z Klientami,

  • Nadzorowanie obiektów,

  • Stały nadzór nad prawidłową realizacją usług,

  • Wprowadzanie nowych pracowników na obiekty,

  • Organizacja zastępstw,

  • Nadzór nad bieżącym zaopatrzeniem obiektów w niezbędną chemię oraz sprzęt (tworzenie zamówień raz w miesiącu),

  • Koordynowanie ewidencji czasu pracy podległych pracowników.

Nasze wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Wykształcenie średnie,

  • Dyspozycyjność,

  • Znajomość obsługi komputera,

  • Łatwość nawiązywania kontaktów,

  • Prawo jazdy kat. B. i czynne prowadzenie auta.

To oferujemy

  • Stabilną i długoterminową współpracę;

  • Udział w konferencjach branżowych, szkoleniach i warsztatach oraz spotkaniach integracyjnych;

  • Narzędzia pracy dostosowane do istotności stanowiska: samochód służbowy, karta floty, laptop, telefon, tablet oraz drukarka;

  • Dofinansowanie do opieki zdrowotnej oraz ubezpieczenia na życie,

  • Karta sportowa,

  • Stałe wsparcie działu rekrutacji, administracji oraz kierownictwa.

Miejsce pracy:

Pracujemy w trybie mobilnym. Jako Koordynator Regionalny będziesz pracować głównie w swoim regionie (woj. śląskie) jednak musisz być gotowa/y do spotkań i warsztatów w krakowskim biurze (maksymalnie raz w miesiącu).

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 920342854