2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Katowice
  6. Pozostałe oferty pracy - Bogucice
East West Link
Dodane 25 kwietnia 2024

Koordynator projektu z jęz. ukraińskim

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Co roku ponad 170 milionów ludzi zmienia pracę i kraj zamieszkania. EWL jest w samym sercu tej zmiany, prowadząc kilkadziesiąt tysięcy rekrutacji w skali roku. Działamy w Polsce, Czechach, Rumunii, Niemczech, Holandii i na Litwie, planujemy kolejne ekspansje. Chcemy zrewolucjonizować międzynarodowy rynek pracy i robimy to naprawdę, stosując zaawansowane technologie oraz AI w naszej codziennej pracy. Jesteśmy jedyną firmą na rynku, która nie mówi „kandydat”, tylko Klient.

Dołącz do nas i buduj z nami nowoczesną i odpowiedzialną społecznie rekrutację międzynarodową.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia zasadniczego oraz premii.

  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, platforma kafeteryjna, ubezpieczenie na życie.

  • Budżet szkoleniowy umożliwiający stałe podnoszenie kwalifikacji i rozwój kompetencji, a także zajęcia z językowa obcego.

  • Możliwość kształtowania procesów i dużą autonomię w pracy.

  • Wspierające środowisko pracy, w którym kładziemy nacisk na work-life-balance.

  • Pracę z doświadczonymi ludźmi, którzy zarówno cenią Twoją wiedzę jak i mogą podzielić się swoją.

Obowiązki:

  • Obsługa klientów w powierzonym regionie poprzez bieżący kontakt / wizyty.

  • Aktywne monitorowanie i identyfikowanie szans na rozwój biznesu u Klientów.

  • Zarządzanie i koordynacja bazy kandydatów celem pełnej realizacji potrzeb Klientów.

  • Budowaniu długofalowych relacji biznesowych z Klientami.

  • Realizacja zamówień rekrutacyjnych na potrzeby Klientów razem z Zespołem.

  • Pełnienie roli doradczej w zakresie zagadnień związanych z zatrudnieniem Pracowników.

  • Koordynacja procesu obsługi Pracowników tymczasowych.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie  w Agencji Zatrudnienia.

  • Znajomość języka hiszpańskiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem.

  • Znajomość przepisów prawa pracy i Ustawy o Pracy Tymczasowej - mile widziane.

  • Umiejętnie budowanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientami.

  • Prawo jazdy kategoria B.

  • Znajomość języka rosyjskiego / ukraińskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową.

  • Obsługa komputera - programy pakietu Office - Word, Excel.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 912714309